Szent Márton családi est.

A Savaria Lions Club történetében mindig fontos időszak a Márton napok időpontja.

Szent Márton a segítés városában született igy fontos számunkra az emlékezés.

Egy családi est keretében eleveníttettük fel a Savaria Lions Club 30 éves történetének legérdekesebb eseményit. Lapozgattunk a történetünket megörökítő képes könyvünkben.

Tagjainknak érdekes volt emlékezni a „Jószolgálat és Közösség” jegyében megvalósult sok szép és érdekes programra, eseményre.

A telt házas eseményünket klubtermünkben a Pásztor Csárdában a hagyományoknak megfelelően Liba Vacsorával zártuk.