Szemszűréssel segített a Savaria Lions Club

Figyelünk rájuk! 12. alkalommal történt szemszűrés az „ Aranyhíd iskolában”. Odakint igazi csípős hideg téli napok vannak. A gyerekek, de még a felnőttek is most inkább a meleg szobában a TV vagy a számítógép és a telefon képernyőt figyelik böngészve sok érdekes dolgot.

A szemünk világának ez igazán nem a legjobb. A Savaria Lions Club tagjainak egy csoportja az általuk támogatott intézmény gyerekeinek szemét vizsgálta, mert azt tapasztalták, sok gyereknél indokolt egy szemüveg váltás.

Ez igaznak bizonyult. Bizakodunk, támogatónk segítségével sikerül megvalósítani történjen meg a váltás. Köszönet Dr. Czirfusz Sylvia orvosnőnek a sok éve velünk végzett elkötelezett munkát.