Savaria Lions Club Adventi záró programja 2018

2018. december 21-én, pénteken került sor a Savaria Lions Club adventi záró programjára, melynek a Vas Megyei Szakosított Szociális Intézet adott otthont. A klub tagjai ezúttal egy meglepetés műsorral is kedveskedtek az itnézet lakóinak és gyümölcsöt is osztottak.

Barna Kiss Vincze Eszter fuvola művész varázsolt csodás karácsonyi hangulatot az intézet lakóinak.

Lions köszönet érte!

De nem csak mi vittünk meglepetést, kaptunk is egy szép köszöntő műsort a lakóktól.

Megható igazán boldog szép napunk volt.

Boldog karácsonyt!

Útra kélt az erdő ezer fenyőfája örömet szerezni szerte a világba. Meghittség, boldogság, szeretet és béke legyen a családod örökös vendége!