Savaria Lions Club 2018. évi karácsonyi jótékonysági hangversenye

2018. december 16-án, vasárnap rendezték meg a Savaria Lions Club 2018. évi, karácsonyi, jótékonysági hangversenyét. A teltházas, adventi hangulatú rendezvénynek a szombathelyi Bartók terem adott otthont.

„Küldök áldott ünnepeket…” című műsorban fellépő művészek csodás adventi, karácsonyi hangulatot varázsoltak.

Gratulálunk a Savaria Lions elismerésben részesült barátainknak.

A Savaria Lions Club tagjai tisztelettel köszönik a művészek önzetlen fellépését és a jelenlévők adományait.

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!

"Uram, tégy engem a te békéd eszközévé!
Ahol gyűlölet lakik, oda szeretetet vigyek,
Ahol sértés, oda megbocsátást,
Ahol széthúzás, oda egyetértést,
Ahol tévedés, oda igazságot,
Ahol kétely, oda hitet,
Ahol kétségbeesés, oda reményt,
Ahol szomorúság, oda örömet."

Lions szövetség eseményei