Megnyílt Szombathelyen a Herényiek Házában a Lions Fotó vándorkiállítás

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége tagjainak hazai és nemzetközi fotó pályázatokon díjazott alkotásainak vándorkiállítása tekinthető meg Szombathelyen, a Herényiek Házában. A megnyitón Rácz István soros elnök köszöntötte az érdeklődőket.

Hangulatos Lions bemutatkozás keretében kezdődődött meg a rendezvény.

Zsámboki Árpád klubtagunk „A természet az éltető erőnk” gondolataira figyeltünk érdeklődve.

Megtiszteltetés volt számunkra, hogy Fésűs András PDG a fotó pályázat gondozója mutatta be a képeket a kíváncsi szemeknek.

Az este egy igazán hangulatos színfoltja volt a nyári Lions táborban részt vett fiatalok beszámolóinak meghallgatása.

Köszönet érte, hogy színesítették esténket.