Laptopot adományozott a Savaria Lions Club

Savaria Lions Club

Laptop adományozás a Bercsényi iskolának.

A Savaria Lions Club tagsága 2020 őszi szolgálati programját újra gondolta.

Most nem lehet hagyományos szűrési munkákat végezni.

Fő feladatnak most a digitális oktatás segítését gondoltuk.

Megvalósult a második programunk Simon Zoltán PDG klubtársunk kiemelkedő támogatásának segítségével.

A mai napon a Bercsényi iskolában 10 db laptop került átadásra rászoruló gyerekek részére. Nagy fegyelmet és odafigyelést igényelt az átadás megszervezése. Még a maszk takarta arcok sem tudták eltakarni az örömöt és meglepetést. Köszönet Erikának, Simon Zoltán feleségének gondos előkészítésért és szervezésért.

Emlékezetes szép délelőtt volt!

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Savaria Lions Club

Adószámunk: