Savaria Láncátadó, évzáró Bozsokon

Savaria Láncátadó, évzáró Bozsokon.

A  hagyományoknak megfelelően júniusban Bozsokon egy családi batyus parti keretében zártuk a Lions évet.

Simon Zoltán leköszönő elnök értékelte a 2023-2024 évünket.

Az évünkben központban volt a jószolgálati munka. Köszönte az összefogást és asok önzetlen segítő munkát.

Átadta a Lions Láncot Pál Vilmosnak 2024-2025 Lions évünk elnökének.

„Jószolgálat és Közösség” jelmondatunk szellemében folytatódik a Lions életünk, mostanra már 33 éve. Terveink szerint az új évben a közösség erősítése a fő célkitűzés.

Finom falatok és itókák közben a nosztalgia volt a fő szereplő.

Köszönjük házigazdáink hagyományos vendégszeretetét.

Szép napot varázsoltatok ismét Marian és Gábor!

Szép és tartalmas nyarat kívánunk tagjainknak, családotoknak és minden barátunknak és támogatónknak.

Szeptemberben találkozunk!

„Egy szükséget szenvedő világot szolgálunk”