Közös Erővel!

Szövetségünk 2020-2021 Lions évben úgy döntött segíti a Clubok jószolgálati munkáját támogatási pályázat segítségével.

A Savaria Lions Club a Vakok és Gyengénlátók Vas Megyei Egyesülete klubjának mosdó felújításához kért támogatást. Fontos volt ez a feladat mert a vírus okozta gondok közben a tisztaság és fertőtlenítés kiemelten fontos feladat.

A vírus okozta nehézség ugyan kicsit nehezítette a megvalósítást, de mai napra megvalósult.

Nagyobb lett a biztonság, közös összefogással.