Közös Erővel!

Szövetségünk 2020-2021 Lions évben úgy döntött segíti a Clubok jószolgálati munkáját támogatási pályázat segítségével.

A Savaria Lions Club a Vakok és Gyengénlátók Vas Megyei Egyesülete klubjának mosdó felújításához kért támogatást. Fontos volt ez a feladat mert a vírus okozta gondok közben a tisztaság és fertőtlenítés kiemelten fontos feladat.

A vírus okozta nehézség ugyan kicsit nehezítette a megvalósítást, de mai napra megvalósult.

Nagyobb lett a biztonság, közös összefogással.

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Savaria Lions Club

Adószámunk: