Jó hangulatú szereplés a Megyei Nyugdíjas Szövetség által szervezett főzőversenyen

Visszatekintés a 2018. szeptember 14-i jó hangulatú szereplésünkre a Megyei Nyugdíjas Szövetség által szervezett főző versenyen. A Savaria Lions csapat tagjai: Mesterszakács: dr Szalay Dénes, akik a munkáját segítették: Rácz István, Simon József, Márkus Árpád.

Szalay doktor remek receptje és az általa vezényelt "konyha" sikert aratott. Eredménye az elért 3.hely.

Köszönet segítőinknek, Mariettának és Olgának.

Lions Barátsággal: Süle János