Budapesten járt a Savaria LC

Budapesten jártunk.

„Jószolgálat és Közösség”

A Savaria Lions Club tagsága, családtagokkal leendő klubtagokkal Budapesten járt.

Vendégünk volt a „Lady Viktória” asztaltársaság. Az egykoron még Lions tagokhoz klubunkat közel két évtizedes barátság köti. Ők lélekben ma is Lions emberek és kapcsolatunk fontos számunkra.

Megismerkedtünk a Lions központ épületével. Keys Mária I. Alkormányzó asszony bemutatta az iroda működését és ismertette miben lehet az a tagság szolgálatára.

A Gundel étteremben kicsit belekukkantottunk egy ebéd keretében a magyar vendéglátás gyöngyszemének világába. Emlékezetes ebéd volt.

Délután a művészeté volt.

Egy részletes idegenvezetés keretében bejártuk a Szépművészeti Múzeum csodás felújított termeit.

A 40 fő Lions társaság az igazi szép őszi időjárásban töltött együtt egy szombati napot.