Az emlékezés lángja!

Tisztelt Lion Barátaink!

Közös gyertyagyújtásra hívunk minden Lions társunkat otthonában.

Az eltávozóban lévő év mérhetetlen sok fájdalmat okozott hazánkban és szerte a világban.

Az évet záró időpont elött egy kis időre álljunk meg emlékezve a járvány áldozataira.

2021.12.31. 23 időpontban

Házatok kapujában, ablakotokban lobbanjon fel a gyertya fénye vagy telefonotok lámpája. Egy percre elcsendesedve emlékezve a vírus áldozataira.

Adjon ez a fény vigasztalást a gyászoló családoknak nekünk pedig reményt, hogy 2022 évben összefogásunk és a tudomány segítségével visszatérhetünk a megszokott életünkbe.

Köszönjük!!!!

A Savaria Lions Tagjai!

Egy fotóval a facebook oldalon adjatok hírt a csatlakozásról.