A Magyarok „Szeretett Királynéja” Sisi „Fekete Fehérben”

A Magyarok „Szeretett Királynéja”

Sisi

„Fekete Fehérben”

Történelmi barangoláson vett részt a Savaria Múzeumban egy családi délután keretében a Savaria Lions Club.

Valóság és legenda világában elmerülve szakavatott vezetés keretében gondolkodtunk el egy legendás történelmi kor világában. Mit is jelentett nőnek anyának lenni a császári udvar világában. Hogyan vált „SISI” a Magyarok szeretett királynéjává egy viharos történelmi korban.

Csodás emlékek, ruhák, és a „Királyné Varázsa”

Öröm és boldogság – Merev szabályokhoz kötve és szabadon élni minden, ami

„fekete-fehér”

Gondolatainkban elmerülve elköszönve ezt látni kellett.

Szép délután volt.

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Savaria Lions Club

Adószámunk: