A Lions titkára újra a szelek szárnyán

A Lions Clubok Magyarországi Szövetségének titkára, Süle János Róbert nagy repülésrajongó, ha lehetősége van rá, repülőnapokra jár, illetve különböző rendezvényeken repül is, már számos típussal szelte az eget a pilóták mellett. Május 1-jén Szombathelyen ismét a levegőbe emelkedett egy csodás nap keretein belül.

Süle János Róbert, a Savaria Lions Club elnöke, a szövetség titkára 2021. május 1-jén, szombaton repülhetett újra, ezúttal egy SK-61 Bulldog kiképző repülőgéppel, pilótája az egykori vadászpilóta, Németh Zoltán volt.

A fotókat János unokája, Péter készítette.